Halkımız tarafından en çok tercih edilen perakende markası, Türkiye’nin önde gelen modern gıda perakendecisi olmak ve yatırımcılarımız için değer yaratmaya devam etmektir.

 

Farklılaşmış iş modelimiz, kaliteli ürün çeşitliliğimiz, uygun fiyat ve ileri hizmet anlayışımız ile müşterilerimize en elverişli alışveriş deneyimini sunmak, iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın ilk tercihi olmaktır.

ŞOK Marketler, mağaza sayısını her yıl artırarak müşterilerine daha geniş bir operasyon ağı ile hizmet vermektedir.

27

Dağıtım

Merkezi

851

2019’da Açılan

Mağaza Sayısı

16,1 milyar TL

Ciro

Mağaza Sayısı

Türkiye’nin 81 ilinde 7.215 mağazamız, 27 dağıtım merkezimiz ve 30 bine yakın çalışanımızla, müşterilerimizin temel ihtiyaçlarının tamamına yakınını “tek yerden” ve evlerine en yakın noktadan karşılamalarını sağlıyoruz.

Net Satışlar (Milyon TL)

ŞOK Marketler, iş hacmini istikrarlı bir biçimde artırarak 2019 yılında 16,1 milyar TL’lik net satış rakamına ulaşmıştır.

FAVÖK (Milyon TL)

ŞOK Marketler, 2019 faaliyet döneminde de sürdürülebilir kârlılığını sayesinde FAVÖK’ünü bir önceki yıla kıyasla 28,6% artırarak 810,1 milyon TL’ye yükseltmiştir.

Türkiye’de en hızlı büyüyen gıda perakende zincirlerinden birisi olmamız temelinde, tüketici odaklı iş anlayışımız yatıyor.

Daha fazla bilgi

ŞOK Marketler, 30.000’e yaklaşan toplam çalışan sayısı ile büyük bir aile olmaya devam etti.

Daha fazla bilgi

Birbirinden canlı renklere sahip Hope saç boyası ile kadınlar daha parlak saçlara kavuşuyor. Dermatolojik olarak test edilen Hope aynı zamanda saçları koruyor ve güçlendiriyor.

Türkiye’nin 1976‘daki ilk modern süt tesislerinden birine adını veren Mis Süt, en çok sevilen ve tercih edilen nostaljik markalarımızdan biri.

Makyaj ürünleri kategorisinde birbirinden cazip renkleri ile kadınların tercihi olan Mon Amour Şok Marketler’de. Rujdan allığa, maskaradan BB kremine zengin ürün çeşidiyle Mon Amour uygun fiyatlarla satışa sunuluyor.

Türkiye’nin en köklü ve bilinirliği en yüksek markalarından biri olan Piyale, 1922 yılından bu yana bizimle.

1983 yılından bu yana bizimle olan Mintax markası Şok Marketler’in temizlik ürünleri kategorisindeki lider markasıdır.

Şok Marketler ailesinin yeni markası Bebeland, bebeklerin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. Dermatolojik testlerden geçirilmiş sağlıklı ve kaliteli bebek ürünleri cazip fiyatlarla satışa sunuluyor.

Paketli yer fıstığının Türkiye’deki jenerik markası Amigo, Türkiye’nin ilk paketlenmiş kuruyemiş firmalarından biri de aynı zamanda.

Tablet çikolatadan çikolata kaplamalı gofrete, çikolata kaplamalı bisküviye kadar çeşitlilik sunan Karmen markası, sadece ŞOK Marketler’de.

ve daha fazlası...

© 2020 Şok Marketler Ticaret A.Ş.