ŞOK Hizmetler

ŞOK İŞLEM İLE HAFTANIN HER GÜNÜ 81 İLDE PARA TRANSFERİ YAPMA İMKÂNI; ŞOK NET İLE DE UYGUN FİYATLI EV İNTERNETİ HİZMETİ SUNULMAKTADIR.

Şok İşlem

9.247 mağazası olan ŞOK Marketler, 2019 yılında hizmet kapsamını genişleterek ŞOK İşlem’i hayata geçirmiştir. Müşteriler, ŞOK İşlem ile haftanın 7 günü, 81 ilde tüm banka hesaplarına, kredi kartlarına ve tüm ŞOK Marketler’e para transferi yapma imkânına sahip olmuşlardır. Müşteriler para transferinin yanında ŞOK İşlem ile telefon, su, elektrik ve doğalgaz faturalarını ŞOK Marketler’in açık olduğu saatlerde ödeyebilmektedirler.

Şok Net

ŞOK Marketler, evlerin en temel ihtiyaçlarından biri haline gelen ev internet hizmetini de ürün ve hizmet portföyüne eklemiştir. 18 Ağustos 2021’de Türkiye’nin 81 ilindeki binlerce ŞOK mağazasında limitsiz ve taahhütsüz aylık internet paketi ŞOK NET satışa sunulmuştur. Uygun fiyatlı ev interneti ŞOK NET, 16 Mbps hıza kadar internet bağlantısı sağlayabilmektedir. ŞOK NET’e mağazalardan cep telefonu numarası ile kolayca başvuru yapılabilmektedir.

ŞOK Hizmetler