Öz Markalarımız

ŞOK MARKETLER, TÜRKİYE’NİN TANIDIĞI ÖZ MARKALARIYLA ALIŞVERİŞİ ÇEŞİTLENDİRMEKTEDİR.

Mis

En çok sevilen ve tercih edilen nostaljik markalarımızın başında gelen Mis Süt, 1976’da Türkiye’nin ilk modern süt tesislerinden birine de adını verdi.

Mis
Piyale

100. yaşına doğru emin adımlarla ilerleyen Piyale markamız ise makarna, un, irmik, pirinç unu ve nişasta ürünleriyle sofralara lezzet katarken müşterilerimizi geçmişe doğru bir yolculuğa çıkarmaya devam ediyor.

Piyale
Mintax

1983 yılından bu yana temizliğin en önemli temsilcilerinden olan Mintax, ŞOK Marketler’in temizlik ürünleri kategorisindeki liderliğini sürdürüyor.

Mintax
Amigo

Türkiye’nin ilk paketlenmiş kuruyemiş markalarından biri olan; paketli yer fıstığının Türkiye’deki jenerik markası Amigo ile müşterilerimizin keyifli anlarına eşlik ediyoruz.

Amigo
Anadolu Mutfağı

Anadolu Mutfağı markamız ile bakliyat ve baharat ürün gruplarında müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Anadolu Mutfağı
Deren Çay

Deren çay 2018 yılında Şok Marketler bünyesine geçmiştir. Herkes tarafından tanınıp bilinen, üretim süreçlerini uçtan uca kontrol ettiğimiz, nostaljik markaları canlandırarak ekonomiye yeniden kazandırma stratejimiz çerçevesinde çatımız altına aldığımız Deren Çay’ın ürünleri arasında çay grubunun yanı sıra soğuk çay çeşitleri de mevcut. Çay grubunda Filiz, Rize, Tiryaki ve Seylan çeşitleri yer alıyor. Deren çayları tatları, kaliteleri ve uygun fiyatlarıyla tüketicilerimizden büyük beğeni görüyor.

Deren Çay
Mon Amour

Kadınların vazgeçilmez makyaj ürünleri markalarından biri olan Mon Amour’u, rujdan allığa, maskaradan BB kreme kadar zengin ürün çeşidi ve cazip renkleri ile uygun fiyatlara, ŞOK Marketler’de bulmak mümkün.

Mon Amour
Bebeland

Dermatolojik testlerden geçirilmiş Bebeland ile sağlıklı ve kaliteli bebek kozmetik ürünlerini ulaşılabilir fiyatlarla müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz.

Bebeland