Cepte ŞOK

 

ŞOK MARKETLER, TÜRKİYE’NİN 81 İLİNDE MÜŞTERİLERİNE UCUZ VE KALİTELİ ÜRÜN SUNMA HEDEFİYLE, CEPTE ŞOK UYGULAMASINA ÜCRETSİZ ADRESE TESLİMAT SEÇENEĞİ EKLEMİŞTİR.

 

2020 yılının Mart ayında Türkiye’de ilk koronavirüs vakasının tespit edilmesiyle birlikte toplum sağlığını korumaya yönelik önlemlerini artıran ŞOK Marketler, bir yandan da kesintisiz hizmet verme misyonuyla faaliyetlerine devam etmektedir. ŞOK Marketler, koronavirüs salgınıyla birlikte; sokağa çıkamayan, yalnız yaşayan ve alışverişlerini yapamayan pek çok insanın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak; hızlı ve güvenli alışveriş olanağı sunabilmek için bir yıldır üzerinde çalıştığı “Cepte ŞOK adrese teslimat” uygulamasını hayata geçirmiştir.

Hâlihazırda “siparişini ver, istediğin saatte mağazadan al” seçeneği bulunan Cepte ŞOK uygulamasına koronavirüs salgınıyla birlikte “kapıya teslimat” hizmeti de eklenmiştir. Siparişler, aynı gün ve marketle aynı fiyata adrese ücretsiz olarak teslim edilmekte; ödemeler ise online ya da kapıda nakit/kredi kartı seçeneği ile yapılmaktadır. ŞOK Marketler’in Türkiye genelindeki 8.145 mağaza ağından aynı gün, istenilen saatte teslimat yapılmaktadır.

Türkiye’nin 81 ilinde müşterilerine ucuz ve kaliteli ürün sunma hedefiyle salgın döneminde de yatırımlarına ve istihdam sağlamaya devam ŞOK Marketler, Cepte ŞOK uygulaması kapsamında 2020 yıl sonuna kadar toplam 264 kişiye istihdam sağlamıştır.

Cepte ŞOK’ta; süt ürünlerinden şarküteriye, kahvaltılıktan yemeklik malzemelere, kişisel bakımdan, ev ve yaşam kategorilerine kadar ŞOK Marketler’in mevcut tüm ürünleri sunulmaktadır. Bu sayede tüm müşteriler alışık oldukları geniş ve hesaplı ürün yelpazesine ve ŞOK Marketler’in kendi öz markaları olan Mis, Piyale, Evin, Mintax gibi ürünlere Cepte ŞOK uygulamasından da kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilmektedir. Tüm ürünlere ŞOK mağazalarındaki fiyatlarla sahip olabilen kullanıcılar, ayrıca, “Haftanın Fırsatları” ve “Kampanyalar” bölümlerinden de mağazalardaki güncel fırsat ürünlerine ulaşabilmektedir.